تراونیکس

عنوان
صفحه 1 از 1

خرید تراونیکس، بهترین سنگ برای نمای داخلی خانه شما!

هنگام خرید سنگ تراونیکس، توجه به ویژگی‌هایی چون استحکام و مقاومت و رنگ اهمیت دارد؛ اما در هر حال مهم‌ترین نکته خرید سنگ، از کارخانه‌‌های معتبر و شناخته شده است. سنگ تراونیکس از نظر زیبایی و جذابیت با سنگ مرمر برابر است. 

این سنگ به صورت ساده یا موج دار در بازار موجود است و طبق سلیقه افراد انتخاب می‌شود. سنگ تراونیکس دارای الگوها و رنگ‌های متنوع از کرمی گرفته تا قهوه ای تیره است و به راحتی با انواع دکوراسیون داخلی هماهنگی پیدا می‌کند. 

خرید سنگ تراونیکس || همیارسنگ
اگر پروسه فرآوری، صیقل، پولیش و برش سنگ، در این کارخانه‌ها به درستی انجام نگیرد بعد از مدت کوتاهی از خرید سنگ، باید برای تعمیر و حتی تعویض سنگ اقدام کنید.

خرید انواع سنگ تراونیکس

سنگ تراونیکس جنگلی: به دلیل رنگ‌های قهوه ای و سبز به این نام شناخته می‌شود.
سنگ تراونیکس کارمانیا: اغلب دارای رنگ‌های سفید و خاکستری می‌باشد.
سنگ تراونیکس چوبی: طرح و رنگ آن مشابه بافت چوب است.
سنگ تراونیکس یزد: از مهم‌ترین و بهترین تراونیکس های ایران می‌باشد که رنگی کرم مایل به زرد دارد.

خرید انواع سنگ تراونیکس || همیارسنگ

بهترین نوع سنگ تراونیکس کدام است؟

باید با توجه به کاربری مورد نظر و محل استفاده سنگ، تصمیم بگیرید که چه نوع سنگ تراونیکسی برای شما مناسب می باشد. بودجه شما نیز در تعیین نوع سنگ تاثیر فراوانی دارد.

سنگ‌های تراونیکس یکی از بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه بوده و با استفاده از این سنگ‌ها می‌توان جذابیت ساختمان را دوچندان کرد.

بهترین نوع سنگ تراونیکس | همیارسنگ

قیمت سنگ تراونیکس

قیمت سنگ تراونیکس با توجه به ویژگی و مشخصات آن متفاوت است. قیمت تراونیکس به ترکیبات سنگ، وزن، ابعاد، کاربرد مورد انتظار، نوع برش و فرآوری، طرح و رنگ سنگ بستگی زیادی دارد و بر اساس این فاکتور‌ها تعیین می‌شود.

تراونیکس گرما را جذب نمی‌کند، از این رو همواره سطحی سرد دارد و به فضا حس تازگی و هوای خنک می‌بخشد. مقدار جذب آب توسط تراونیکس بسیار اندک است، به همین دلیل با خیالی راحت می‌توان از آن در محیطهایی مانند آشپزخانه به عنوان جزیره  استفاده نمود.

قیمت سنگ تراونیکس | همیارسنگ

خرید سنگ تراونیکس

سنگ‌های تراونیکس مقاومت فشاری بالایی داشته و سطح آن به راحتی آسیب نمی‌بیند به همین دلیل می‌توان از این سنگ‌ها در هر قسمت از ساختمان استفاده کرد. در هنگام خرید سنگ‌ تراونیکس به سورت بندی محصول دقت کرده و در صورتی که قصد دارید از این سنگ‌ها در کف ساختمان و یا دیوارها استفاده کنید توصیه می‌شود از باکیفیت‌ترین نوع سنگ استفاده کنید تا دوام بالایی داشته باشد.

خرید سنگ تراونیکس | همیارسنگ

خرید سنگ تراونیکس ارزان از همیارسنگ

همیار سنگ یکی از بزرگترین حامیان صنعت سنگ ایران می‌باشد. که در زمینه ماشین‌آلات صنعت سنگ، سنگ ساختمانی و خدمات صنعت سنگ فعالیت می‌کند.

تمامی تولید کنندگان و فعالین صنعت سنگ در سامانه همیار سنگ عضو می‌باشند و محصول و تولیدات خود را ثبت کرده‌اند. شما با رفتن به صفحه سنگ ساختمانی»»تراونیکس در سامانه ما با انواع سنگ تراونیکس و واحدهای اصلی فرآوری و انبارهای سنگ آشنا خواهید شد و سنگ مورد نظر خود را با کمترین قیمت پیدا خواهید کرد.