گروه معادن و کارخانجات سامان سنگ

company
logo

گروه معادن و کارخانجات سامان سنگ

معرفی گروه معدن و کارخانجات سامان سنگ

  • شرکت سامان سنگ در سال 1371 تأسیس گردید.
  • این شرکت با تلاش سخت، دانش، توسعه و سرمایه‌گذاری مداوم با موفقیت توانست بنیادی را در زمینه تولید سنگ طبیعی ایجاد کند.
  • با روحیه کارآفرینی موسس این شرکت، سامان سنگ به تدریج رشد کرد و تبدیل به یکی از پیشگامان بخش خصوصی در کشور شد.

همچنین گروه سامان سنگ کاوش موفق شده است با دانش و استفاده از پیشینه غنی و روش‌ها و ماشین آلات مدرن با قدرت وارد بازار بین المللی شود و یک نام جهانی معتبر در این زمینه ایجاد کند.

ما با تکیه بر منابع معدنی و کارخانه‌های توانمند خود، موفق به تامین سنگ خام، تایل و اسلب برای پاسخگویی به نیاز تعداد بیشماری از مشتریان داخلی و خارجی شده‌ایم.


معادن سامان سنگ

با اینکه کارخانه‌های فراوری سنگ گروه سامان استون جزو پیشگامان این صنعت در کشور به شمار می‌آید؛ اما ما همیشه بخش معادن را در اولویت کارمان قرار داده‌ایم.

28 سال پیش سامان سنگ به عنوان یک استخراج کننده محلی بلوک‌های مرمر در استان یزد تأسیس شد و این نقطه آغاز فعالیت معدنی این شرکت بود؛ اما امروز سامان سنگ دارای معادن:

  • سنگ تراورتن
  • سنگ مرمریت
  • سنگ گرانیت

در مناطق مختلف کشور  است.

ما در گروه صنعتی سامان سنگ کاوش، با سرمایه گذاری مداوم در استفاده از روش‌های جدید، ماشین آلات و نیروی انسانی متخصص توانسته‌ایم سالانه بالغ بر دویست هزار تن بلوک سنگ را استخراج کنیم.


کارخانه های گروه سامان سنگ کاوش

گروه صنعتی سامان سنگ، پس از یک دهه مشارکت در پروژه‌های مختلف استخراج از معادن، تصمیم به ساخت اولین کارخانه فرآوری سنگ خود در سال 1386 گرفت.

همچنین گروه سامان سنگ با توجه به رشد چشمگیر تقاضای بازار، دومین کارخانه خود را در سال 1393 تاسیس کرد.

کارخانه‌های گروه سامان سنگ، در نزدیکی فرودگاه بین المللی  امام خمینی، در تهران واقع شده اند.

در کارخانه‌های ما سنگ‌های متنوع تراورتن و مرمریت هم از معادن خود و هم از معادن دیگر فرآوری می‌شود.

کارخانه‌‌های گروه صنعتی سامان استون، مجهز به جدیدترین ماشین آلات ایتالیایی هستند که به طور مداوم به روز رسانی  می‌شوند. در کنار تجهیزات بروز کارخانه، استفاده از تیم‌های تولید و فروش خبره ما را قادر به تامین سنگ مورد نیاز و ارائه خدمات با کیفیت در پروژه های داخلی و بین المللی کرده است.


چشم انداز گروه صنعتی سامان سنگ

سامان سنگ همیشه با هدف پیشگامی در صنعت سنگ طبیعی فعالیت کرده است.

برای دستیابی به این هدف ما سرمایه گذاری مداوم بر روی تجهیزات و به روز کردن دانش خود در این صنعت را در اولویت قرار داده‌ایم.

همچنین ما به طور مداوم در جستجوی معادن سنگ مطابق با معماری روز هستیم. هرچند در بعضی از موارد پارا فراتر گذاشته و سعی کرده ایم تا شروع کننده سبک منحصر به فرد خود در معماری باشیم.

در راستای هدف پیشگامی در صنعت سنگ، ما در حال ساخت کارخانه ای جدید هستیم که نه تنها یک واحد فراوری گرانیت بزرگ و مدرن است، بلکه دارای یک مرکز هنری سنگ هم می باشد

هدف از تاسیس این مرکز هنری استفاده از نیروی انسانی آکادمیک جوان و برگزاری همایش های هنری  برای ورود هر چه بیشتر هنر و مد به صنعت سنگ می‌باشد.


صادرات در سامان سنگ

گروه صنعتی  سامان سنگ کاوش با تولید محصولات و بسته‌بندي با استاندارد بین‌المللی و مسلط به امور ارسال و گمرکی سعی دارد  تا تجربه خرید خوشایندی برای مشتریان بین‌المللی داشته باشد.

در همین راستا سامان سنگ با  شرکت‌های خدمات لجستیکی معتبری همکاری دارد و مفتخریم که ارسال‌های بی شماری را در سراسر جهان با روش‌های مختلف حمل و نقل انجام داده ایم.


مجموعه سنگ های ما

با اینکه ما معتقدیم که سنگ‌های طبیعی بدون وابستگی به مقطع زمانی خاص، زیبایی همیشگی دارند؛ اما دائم در جستجوی سنگ های جدید هستیم که از سبک معماری روز پیروی می‌کنند.

ما در سامان استون علاوه بر سنگ‌های معادن خود، مجموعه‌ای از سنگ‌های زیبای معادن دیگر در سراسر کشور را جمع آوری کرده‌ایم تا کلکسیون باشکوهی از سنگ مرمریت، تراورتن و گرانیت ایجاد کنیم.

این کلکسیون کامل، می‌تواند کلیه نیازهای پروژه های مختلف را برآورده کند.

مجموعه سنگ های گروه سامان سنگ، دائماً مورد ارزیابی  قرار می‌گیرد و ما همیشه در جستجوی سنگ های جدید هستیم تا به مجموعه خود بیفزاییم.

1- کارخانه سنگ سامان سنگ
2- کارخانه سنگ امیتیس
3- معدن سنگ تراورتن کرم یزد
4- معدن گرانیت مشکی نطنز
5- معدن مرمریت مارال (خوی)

منبع: مجموعه سنگ های گروه سامان سنگ