نگین سنگ کویر

company
logo

نگین سنگ کویر

معرفی شرکت نگین سنگ کویر
شرکت نگین سنگ کویر (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1348 در زمینه های زیر آغاز نموده است:
- تولید و فراوری سنگهای تراورتن، مرمریت و لايمستون
- استخراج و تولید بلوک سنگ از معادن شرکت
- واردات تخصصی ماشین آلات و لوازم فراوری سنگ
این شرکت دارای دو واحد فراوری می باشد که یکی از آنها در منطقه صنعتی محمود آباد به منظور فراوری و تولید سنگ در بازارهای داخلی ایران ایجاد شده است و واحد دوم در منطقه صنعتی سجزی واقع در جاده اصفهان نایین، انحصارا در زمینه تولید و صادرات سنگهای ساختمانی به کشورهای دیگر فعالیت می کند، محصولات این شرکت تاکنون به بیش از 30 کشور جهان از جمله انگلستان، استرالیا، فرانسه، قطر، قزاقستان و... صادر شده است.
معادن این شرکت شامل معدن ونک لایمستون در منطقه سمیرم در 200 کیلومتری اصفهان و معدن تراورتن کرم بژ در منطقه شرق اصفهان و در فاصله 15 در حال فعالیت و استخراج بلوک می باشد. در بخش واردات واحد بازرگانی این شرکت به صورت تخصصی به امور واردات برش اسلب (فرز دروازه ای) و انواع گیره ها و لوازم جابجایی اسلب و توری های خاص مخصوص استحکام اسلب و ماشین آلات ابزار زنی و برش CNC پرداخته می شود.

چشم انداز
نگین سنگ کویر با تکیه بر کار گروهی و تفکر تیمی، استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا ، توانسته است به مهمترین هدف خود که جلب رضایت مشتریان است دست پیدا نماید. این این مجموعه با در اختیار داشتن معادن سنگ لایمستون الکسیر، لایمستون ونک و تراورتن پترو کارخانه ای مجهز به جدید ترین ماشین آلات روز دنیا در بخش تولید تایل و اسلب با رعایت استانداردهای صادراتی، موفق گردیده است خود را به عنوانی یکی از برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان سنگ ساختمانی در سطح استان و کشور مطرح نماید. با توجه به روند رو به رشد این مجموعه ، چشم انداز شرکت نگین سنگ کویر ایجاد بزرگترین مرکز تولید، فراوری و صادرات برای بازار های داخلی و بین المللی با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست است. ما در نگین سنگ کویر تلاش داریم تا پلی میان تولید کننده و مصرف کننده ایجاد نماییم تا مصرف کنندگان بتوانند در میان تنوع بالای محصولات، محصول مناسب خود را انتخاب و با بهترین قیمت و کیفیت دریافت نمایند.


اطلاعات تماس

ایمیل
mahmood@neginstone.com
شماره تلفن
09103025343
شماره همراه
09131294681
فکس

وب سایت
neginstone.com
صفحه اینستاگرام


آدرس

اصفهان جاده اصفهان نایین شهرک صنعتی سجزی خیابان یکم شرقی کارخانه نگین سنگ کویر

اصفهان خیابان حکیم نظامی خیابان محتشم کاشانی ساختمان کیمیا طبقه پنجم

واتساپ : 09131294681

واتساپ: 09103025343