ماشین سازی ماهان

company
logo

ماشین سازی ماهان

معرفی ماشین سازی ماهان

ماشین سازی ماهان یکی از محدود تولیدکنندگان ماشین آلات سنگ است که با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات سنگ فعالیت دارد. این کارخانه دارای کادری مجرب از مهندسین طراح و تکنسین‌های فنی بوده که با در اختیار داشتن آخرین فناوری و تکنولوژی روز دنیا موفق به ساخت دستگاه‌هایی شدند که با همتای خارجی خود رقابت دارد.

شایان ذکر است ماشین سازی ماهان درسال 2008 موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001 از سازمان گواهی دهنده Guay Audit Limited و در سال 2013 موفق به دریافت گواهینامه Certifcate TUV شد که این امر مهم ما را در راستای اهداف خود هرچه بیشتر مصمم و کوشاتر می‌کند. در پایان کارخانه ماشین سازی ماهان سعی بر آن دارد با تکیه بر لطف خداوند متعال و تخصص خود رضایت مشتری را هر چه بیشتر جلب نموده و از این امر بسیار مهم سربلند بیرون آید.

کارخانه ماهان با هدف تولید و صادرات ماشین آلات فرآوری سنگ ضمن بهره‌گیری از علوم مهندسی نوین و دانش مهندسین مجرب درسال 1375 آغاز به فعالیت کرده است. ارتقای استاندارد کیفی و کمی تولیدات در حد استانداردهای جهانی موفق به صادرات محصولات این ماشین سازی به اکثر کشورهای خاورمیانه و آسیا گردیده است. درحال حاضر این ماشین سازی در محیطی به مساحت 8000 مترمربع موفق به تولید انبوه بیش از 30 نوع دستگاه با کیفیت جهانی شده است. 

مدیریت ماشین سازی ماهان

مهندس مجتبی رفیعی