گروه صنعتی دنا برش

company
logo

گروه صنعتی دنا برش

گروه صنعتی دنا برش سیم برش های ورقی خود را با توان‌های ۶۰ اسب، ۷۵ اسب و ۱۰۰ اسب تولید ودر اختیار معادن استخراج سنگ قرار می‌دهد. شاسی‌های تولیدی دارای دو سال ضمانت کاری با گارانتی می‌باشند.

شما می‌توانید انواع محصولات گروه صنعتی دنا برش را در این صفحه در قسمت محصولات بالای صفحه مشاهده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت محصولات با شماره تماس‌های موجود در این صفحه با گروه صنعتی دنا برش تماس بگیرید.

تولید دستگاه سیم برش توسط گروه صنعتی دنا برش در مشهد
گروه صنعتی دنا برش تولیدات خود را به شرح ذیل معرفی می نماید.

تولید دستگاه های سیم برش حرفه ای برای استخراج سنگ های ساختمانی از معادن به نام تجاری گروه صنعتی دنا برش

گروه صنعتی دنا برش از سال 1383 در زمینه تولید ماشین آلات استخراج کوه بری شروع به فعالیت نموده است. گروه صنعتی دنا برش اولین سازنده دستگاه های سیم برش با الکتروموتور 100 اسب در ایران بوده است و بیش از 65 دستگاه سوپر 100 اسب این مجموعه در طی این ۱۷ سال بیش از ۲۱۸ دستگاه سیم برش وراسول در توانهای مختلف تولید کرده است و در سراسر کشور مشغول به فعالیت در معادن سنگ می باشد.

دستگاه سیم برش با الماسه گروه صنعتی دنا برش

این دستگاه به منظور برش و استخراج سنگ های ساختمانی در معادن سنگ به کار میرود

دستگاه گروه صنعتی دنا برش با طراحی فوق العاده ای انجام شده و میتواند در بهره برداری از ذخایرعظیم سنگ موجود در کشور به لحاظ توانمندی کاهش هزینه های جاری استخراج را به همراه داشته باشد.

ویژگی های دستگاه های تولیدی گروه صنعتی دنا برش

ساخت سازه ای مهندسی با استحکام فوق العاده از ورق و فاقد تنش های ناشی از جوشکاری

قابلیت نصب الکتروموتور با توانی 37 کیلو وات الی 90 کیلو وات بر روی دستگاه

سازه ای مقاوم در مقابل حمل و نقل و آسیب های ناشی از جابجایی در معادن سنگ

عمر و دوام واستحکام دستگاهای ما بلحاظ کیفیتی ۳ برابر سیم برشهای دیگر میباشد

شاسی های ما ۲۵۰ کیلو سنگین تر از دستگاهای دیگر میباشد

شاسی دستگاه بمدت دوسال ضمانت میشود

اتصالات جوشکاری شده در سازه های قدیمی اغلب باعث شکستگی و در هنگام جابجایی آسیب های ناشی از ضربه باعث پیچیدگی در بدنه شاسی می شوند.

سیم برش های تولیدی گروه صنعتی دنا برش به صورت نعل یکپارچه از ورق ساخته شده که به لحاظ توان و مقاومت مکانیکی 4 برابر دستگاه های دیگر توانمندتر است. و به هیچ عنوان دچار شکستگی و پیچیدگی در بدنه نمیگردد و این امر عمر مفید دستگاه را افزایش می دهد.

سیم برش تولیدی گروه صنعتی دنا برش به لحاظ وزنی طوری طراحی و محاسبه شده که راه اندازی دستگاه برای کشش سیم های بلند یکپارچه 50 متری و 75 متری به سهولت انجام می پذیرد.

با توجه به اینکه مصرف سیم در معادن گرانیت نقشی تعیین کننده از هزینه تولید را دارا می باشد. بلندای سیم بسیار موثر در افزایش عمر سیم و کاهش مصرف سیم می باشد.

خرید وفروش تجهیزات معادن سنگ

خرید وفروش ژنراتور

خرید وفروش کمپرسور برقی ودیزلی

با تجربه ای بیش از 15 سال راهی پر از فراز و نشیب را طی کرده ایم تا به این زمان رسیده ایم امیدوارم لذت کار زمینه ارتباط نزدیک و صمیمی بین این مجموعه و دست اندرکاران با صنایع مرتبط گردد. و همواره پذیرای راهنمایی شما عزیزان برای تولید محصولی با کیفیت هستیم. و همچنین چشم انتظار حمایت شما مدیران محترم از کالاهای داخلی می باشیم. به امید موفقیت روزافزون شما

آگاهی و شناخت در هر مجموعه تولیدی و خدماتی اولین عامل برای استفاده بهینه و کاهش هزینه های جاری و بهره وری بیشتر از ماشین آلات آن مجموعه می باشد. به همین منظور گروه صنعتی دنا برش سعی دارد در حد توان و با ابتکار به توانمندی ها و تجارب خود سهمی اندک در تولید محصولاتی با نوآوری توام با کیفیت داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات تماس گروه صنعتی دنا برش روی لینک کلیک کنید.

اطلاعات تماس

ایمیل

شماره تلفن
09109098085
شماره همراه
0901003675
فکس

وب سایت

صفحه اینستاگرام


آدرس

مشهد، کیلومتر ۵ جاده شاندیز دیزدر